O NÁS

Úvod O NÁS

Sme obchodná spoločnosť s názvom Nordic& Bike Centrum, s.r.o, ktorá na Slovenský trh distribuuje športové značky zo zameraním pre bežecké lyžovanie, biatlon a cyklistiku.

Náše oficiálne webové sídlo je www.nordic-bike.sk a cnprofessional.sk, kde si možete pozriet a individuálny zákaznici aj objednať konkretný tovar. 

Na Slovenskom trhu exkluzívne zastupujeme značky prémiovej doplnkovej výživy z Veľkej Británie:

CNP PROFESSIONAL A PROJECT E2 


CNP PROFESSIONAL ma sídlo v Manchestri kde ma aj svoje vlastne vývojové a výskumne stredisko. Produkty CNP testujú ty najlepší svetový atléti ako pre produktové rady Strength a Bodybuilding, tak aj  najlepší svetový atléti pre produktovú radu Endurance na čele s presláveným cyklistickým Teamom Sky a olympíjským víťazom na 5 a 10 km Mo Farahom, futbalovým 5 hviezdičkovým klubom Manchcester United či inými svetovými atlétmi.


CNP PROFESSIONAL je značka doplnkovej výžívy ktorá je určená pre produktovú radu Strength a Bodybuilding.

 

PROJECT E2 je značka doplnkovej výživy ktorá je určená pre produktovú radu ENDURANCE to znamená pre vytrvalostné a kolektívne športy.

 

 

Značky CNP PROFESSIONAL a PROJECT E2 sú súčasťou holdingovej spoločnosti PROTEIN PARTNERS, ktorá je vo Veľkej Británii lídrom v segmente výroby a distribúcie doplnkove výživy pre športovcov.

Copyright 2018 - 2020 © cnpprofessional.sk